Духовна психологія

psiholnr

ЗМІСТ СЕРТИФІКАТНОЇ ПРОГРАМИ «ДУХОВНА ПСИХОЛОГІЯ»

В результаті як наукової та практичної діяльності, автор програми – Наталі Рейч, створила авторську програму «Духовна психологія», яка передбачає системний підхід до розуміння природи людини. Програма побудована з окремих тем – «сходинок», кожна з яких доповнює попередню та щоразу веде вище, – в глибини самопізнання, до цілісності, до гармонії з самим собою, рідними, близькими, усім живим.

Мудреці стверджують: «Усі відповіді всередині нас. Ми – Мікро Всесвіт, що за своєю будовою нагадує будову Макро Всесвіту». Ми вивчаємо закони та правила життя усього живого у їх взаємозв’язках, котрі є єдиними для всього живого. Незнання законів не звільняє нас від відповідальності. Тобто, якщо ви задаєте собі запитання: « Чому це зі мною відбувається?» – і хочете знайти відповідь, цьому є пояснення і його можна відкрити в результаті проходження курсу.

«Складно може і дурень, а ти спробуй просто». Усі методики та формули, закони зведені до максимальної простоти, їх може зрозуміти навіть дитина, та ефективність використання у повсякденному житті максимальна. Ця програма є фундаментом, на котрому надійно можна будувати своє життя.

Тому якщо ви хочете:

  • приборкувати вир емоцій усередині себе, навчитись ними управляти, а не бути їх заручниками;
  • навчитись увесь свій досвід перетворювати у ресурси, моменти вашої сили
  • розуміти, як формується ваше життя силою думки та оволодіти азами роботи на найдосконалішому біологічному комп’ютері, що вмонтовано у вашій голові;
  • навчитись отримувати відповіді та підтримку від своєї інтуїції;
  • почати бачити життєві події у причинно-наслідкових зв’язках, розуміти, що робити, щоб змінити сценарій свого життя і щоб воно почало рухатись по спіралі, а не по «зачарованому» колу;
  • якщо хочете зрозуміти хто ж ваші справжні друзі, рідні;
  • якщо вже втомились від безкінечних хвороб і хочете відчути, як жити у здоровому тілі;
  • якщо прагнете віднайти компанію однодумців, котрі, можливо, стануть новими вашими друзям, –

ЦЕЙ КУРС СТВОРЕНО САМЕ ДЛЯ ВАС

«Основи Духовної психології» можуть прослухати і ті, хто тільки іде у доросле життя, щоб сформувати орієнтири, пріоритети, цінності. І ті, хто вже відчули, що таке удари долі. І ті, хто у пошуках сенсу життя, на шляху створення своєї цілісності та гармонії.

Рекомендовано людям віком від 18 і до безкінечності. Запам’ятайте: де б ви не були, чим би не займались у житті, спеціалістом у якій сфері б не працювали – ви несете себе, свій внутрішній світ і в бізнес, і в особисті стосунки, в кожне місце, куди приходите. Адже ви наповнюєте собою: своїми думками, емоціями, наслідками вчинків усе навколо себе. Нехай цей простір буде завжди гармонійним та прекрасним!

Актуальність та доцільність цього курсу є ще у зв’язку з переходом Планети Земля на новий рівень, на якому людство ще не було. Старі форми при нових енергіях не працюють, а для нових є безліч можливостей ми навчаємось використовувати цей потенціал ефективно!

Якщо ви хочете жити свідомо кожну мить свого життя – ось вам рука дружби, підтримки, мудрості і любові.

ТЕМАТИКА ПРОГРАМИ

Тема 1.Актуальність програми. Процеси, що відбуваються на планетарному рівні їх вплив на наше життя. Людина – унікальне поєднання на рівні духу душі та тіла.

Тема 2. Емоційно-вольова сфера людини. Розуміння природи своїх емоційних

станів та уміння ними управляти. Шкала емоційних тонів.

Тема 3. Мислення як психічний процес пізнання дійсності. Створення ментальних моделей. Створення моделі творчої реалізації особистості, сім’ї.

Тема 4. Свідомість, фази та рівні свідомості. Життя особистості, сім’ї та цілої цивілізації з позиції рівнів свідомості. Визначення взаємодії людей з різними фазами свідомості.

Тема 5. Періодизація життєвих циклів на різних рівнях. Здача життєвих екзаменів. Семирічні цикли. Визначення періодів здач та перездач життєвих екзаменів, можливі шляхи виправлення. Сенс свого життя, роздуми.

Тема 6 Основи психосоматики. Оздоровлення на клітинному рівні. Внутрішньоклітинна свідомість. Практики самооздоровлення. Визначення «святої сімки» психосоматичних захворювань. Робота з власними клітинами.