Cash Flow

14859289_1443705088991683_761341339_o

ГРУ «CASH FLOW» або «ГРОШОВИЙ ПОТІК» або  «ЩУРЯЧІ ПЕРЕГОНИ» створив інвестор, бізнесмен, письменник Роберт Тору Кійосакі, також відомий як автор книг «Багатий Тато, Бідний Тато», «Квадрант грошового потоку», «Керівництво Багатого Тата з інвестування». Щодо визначення терміну «грошовий потік», то це одне з найважливіших понять сучасного фінансового аналізу, планування та управління, а саме – сукупність розподілених у часі надходжень і видатків грошових коштів та їх еквівалентів, генерованих суб’єктом у процесі господарської діяльності. Грошовий потік – це грошові надходження суб’єктом мінус його грошові виплати за певний період.

Кійосакі позиціонує гру, як могутній засіб трансформації мислення гравця, що дозволяє йому і в житті покинути коло «щурячих перегонів» (безперспективну роботу найманим працівником, яка ледь дозволяє зводити кінці з кінцями) і перейти в «коло багатих».

Основною фінансовою метою гри є розвинути у гравців навички управління власними коштами, Фактично, гра – це інструмент, що дозволяє найперше навчитися правильно обліковувати власні активи та пасиви, доходи та витрати (а ви в щоденному житті ведете фінансовий облік?), з’ясувати поняття резервний фонд та визначитись, чи потрібен він вам, познайомитись з поняттям інвестування, оцінка інвестицій.

Основною психологічною метою гри є зрозуміти різницю в психології мислення бідних і багатих та змінити свій спосіб мислення, трансформувати його. Гра повністю відображає реальне життя учасників. Так, як вони діють в реальному житті, точно так само поводять в грі (ми ж не стаємо іншими людьми, коли сідаємо за ігровий стіл), тому в грі є додатковий бонус – можливість учасникам подивитися на себе з боку. Цього, як правило люди в повсякденному житті не роблять.

Окрім того, психологи відмічають позитивні моменти в процесі оперування великими сумами коштів (нехай ігрових), як стимулятор, який допомагає свідомості подолати страх фінансових операцій з об’ємним фінансовим показником. Негативні фінансові установки, такі як «гроші -зло», «великі гроші – великі проблеми» і т.д., негативний фінансовий досвід нас, чи батьків реально формують страх операцій з великими коштами.

Гру «Cash Flow» в тренінг-центрі «EGO» проводить практикуючий інвестор та бізнес-тренер Климент Гриньов, тому навики та поради, які ви отримаєте під час гри – однозначно матимуть практичне обґрунтування. З іншого боку кожна гра з Гриньовим – це тренінг з фінансової грамоти, тому ви засвоїте основні терміни, формули та принципи фінансового усіху.