В тренінг-центрі “EGO” презентували нову програму з HR

hr-%d1%81%d1%82%d1%80%d0%b0%d1%82%d0%b5%d0%b3%d1%96%d1%97

Для усіх, кому актуальні питання управління персоналом, нові тенденції у цій сфері, болючі «старі» питання. Для малого, середнього бізнесу, для менеджерів з персоналу великих підприємств, для власників та керівників в тренінг-центрі “EGO” презентували нову програму «HR-стратегії». Це не просто навчальна програма, це освітній продукт зміст якого виходить за межі стереотипних рішень у напрямку управління персоналом.

Усі учасники презентації програми «HR-стратегії», як бонус, мали змогу взяти участь в майстер-класі на тему: «Людина – проблема / Людина – задача. Як не помилитись?».

img_6215Автор та ведуча програми Наталія Ісаєва є консультантом у сфері управління персоналом, бізнес-тренер, коуч, сертифікований викладач Adizes Methodology від Adizes Institute, коуч за стандартами ICF, ECF. Експерт, яка має 15 років досвіду роботи на керівних посадах у напрямку HR у компаніях: «Кромберг енд Шуберт Україна», «Fast Food Systems» ТМ«Піца Челентано», ТМ «Картопляна хата», ТМ «Япі», ПАТ «ВГП», ТМ “RUTA».

Тренер та учасники під час майстер-класу шукали власні відповіді на питання, – «Ваша команда орієнтована на пошук проблем чи можливостей? Чи впливає Ваша стратегія мислення на Ваші дії та до яких результатів призводить? А стратегія мислення людей, що працюють у Ваших командах впливає на загальний успіх?»

І, напевно, відповіді на них виходила за межі напрямку управління персоналом, адже є люди, які майстерно вміють знаходити проблеми та занурюватись у них по максимуму, створюючи ефект «ходіння по колу» та «пошуку винних», а інші, виявивши проблему та причину, переводять її у категорію задач і шукають рішення, фокусуючись на бажаному результаті.

Однозначно, що усі учасники майстер-класу перевірити власну стратегію мислення та навчитись виявляти провідну стратегію мислення «Проблеми» чи «Можливості» у співрозмовника.

Організатори пообіцяли в межах презентації програми «HR-стратегії» продовження зустрічей та проведення ще декількох майстер-класів. Зокрема, наступна зустріч запланована на суботу, 26 листопада 2016 року на 14.00 год. в тренінг-центрі «EGO» за адресою м. Луцьк, вул. Кривий вал 34, БЦ «Гранд Персона». Тематика майстер-класу: «Чи існує нематеріальна мотивація?». До вашої уваги питання майстер-класу:

  • як увімкнути внутрішній інтерес працівника до спільного результату?
  • чим відрізняється Стимулювання від Мотивації?
  • чи існує нематеріальна мотивація і у чому її природа?
  • коли люди готові працювати за ідею?
  • як не підмінити поняття Мотивація на поняття Маніпуляція та не отримати «зворотний ефект»?

Усі зацікавлені в розитку напрямку “управління персоналом” можуть відвідати майстер-клас та презентацію за умови попередньої реєстрації. Контактна особа: Дарина, 050 37 47 557.

viber-image2                                    viber-image1

viber-image           4           3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *