Про центр

img_2850%d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%80%d0%be%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d0%b5

img_2862Тренінг-центр “EGO” – це унікальний простір, де можна прослухати унікальні програми, отримати неповторний досвід, розвиватися, збагачуватися, спілкуватися з неординарними людьми, знайомитись та дружити і таким чином покращувати світ навколо.

Сьогодні надто багато нарікань, скарг, негативної інформації та негативних вібрацій у нашому світі. Наша команда, створивши “EGO”, намагається втілювати свою життєву місію, продукувати позитивні моделі покращення життя кожного окремо та усіх разом. Адже, погодьтеся, є різниця між тим, що хтось пише агресивні пости, агресивні статті та репортажі, розпорошує своє внутрішнє сміття назовні: в крамницю, на вулицю, в школу, в раду, а хтось засучує рукава і просто робить свою (не чужу, не Божу) роботу та працює над собою.img_2858

Ми щиро закликаємо всіх подумати про своє майбутнє, про майбутнє своїх дітей, про свій щодень з нами – почати з себе, почати рятувати себе і тоді усі ми житимемо у новій реальності!

Зателефонуйте нам: 050 37 47 557

Напишіть нам: daryna.zinchuk@gmail.com

Ми будемо раді бачити вас на наших заняттях, консультаціях, раді будемо співпрацювати з вами в якості запрошених експертів, або просто попити запашної кави в нашому затишному центрі.

img_2903 img_2929